You are here

Tautvydas: mano dienoraštis

Hamburge išmečiau inkarą trumpam

Vokietijoje svečiavausi ne pirmą kartą. Bet pirmą kartą į ją skridau lėktuvu. Laiku pasiekiau oro uostą, nereikėjo skubėti, bet skrydis… Maloniai atėmė kvapą. Lėktuvą stipriai supo, tiek kylant, tiek leidžiantis. Nors iš tiesų, net suprasti buvo sunku, ar dangus, ar žemė artėja. Bet gero negali būti per daug. Linksmybės ilgai neužtruko ir skrydis buvo sėkmingas.

Kaspijos vėjai galvoje

Vėjų miestas Baku. Ten pučia nuolat, ne tik pučia, bet ir pripusto, kartais net ir smėlio į dantis. Bet įdomu. Į žmones, valstybę žvelgti iš arti ir pamatyti kitokį gyvenimą, mąstymą, kultūrą. Tik keista, o gal tik neįprasta nematyti moterų gatvėje. Tačiau čia ir išryškėja papročių bei tikėjimo skirtumas, palyginus su niūria, o gal tiesiog nesuprasta šiandienine visuomenės samprata Lietuvoje.

Esu Tautvydas

Sveiki visi kupolė.lt lankytojai. Aš esu Tautvydas, šios internetinės buveinės dailidė. Dėkoju Vladui Palubinskui visų „kupoliukų“ vardu už šios svetainės sukūrimą, puikios idėjos įgyvendinimą. Tikiuosi, kad ji bus ne tik puikus žinynas apie ansamblį, bet ir malonus diskusijų kambarys visiems: ir ansamblio dalyviams, ir tiems, kas megsta dainuoti bei vertina tikro lietuviško dainavimo palikimą. Lauksiu visokeriopų siūlymų, kaip visiems kartu sukurti „Kupolės“ namus internete.