You are here

Paskelbiau apie Kupolės.lt įkurtuves

Sveiki! Po koncerto Karininkų ramovėje gavęs pritaikiau ir įdėjau „Kupolės“ ženklą, atrodo pavyko visai neblogai. Tai Daivos karpinys?

Neturėdamas vilties, kad Kupolė.lt būtų papildyta iš esmės ir prižiūrima geriau netrukus, vakar pagaliau įregistravau ją „Lietuvos internete“ žinyne ir paskelbiau lietuviškų interneto naujienų ataskaitoje. Aplinkraštį up@on.lt prenumeruoja BNS, Elta, dauguma spaudos, radijo, TV ir interneto leidėjų, beveik pusė užsisakiusių išeivijos lietuviai arba Lietuva besidomintys užsieniečiai. Nuorašas guli On.lt metraštyje, 2008 vasario 16.

Pakvietus svečius, labai reiktų padaryti bent tris dalykus.

  • Įdėti numatomų renginių tvarkaraštį. Nieko blogo, jei jis dar neišbaigtas — internete jį galima bus papildyti ir pataisyti iškart apie tai sužinojus. O neradęs anonsų arba vietoj jų radęs kvietimus į jau buvusius renginius, lankytojas susidarys nekokią nuomonę apie šeimininkus. Pasibaigusį vasario mėnesio tvarkaraštį todėl iš viršelio išemiau, palikau jį tik įvykių pranešimuose.
  • Leidybos tinklapio pradžioje arba pabaigoje, gal dar ir grotuve trūksta išvardijimo, kur ir kaip galima gauti jūsų išleistų muzikos įrašų. Man pačiam to nepavyko sužinoti nors kiek tiksliau.
  • Retkarčiais užeikit į savo WWW svetainę, patikrinkit atsiliepimus ir asmeninį el. paštą, atsakinėkit į lankytojų klausimus. Ypač neramu, kad atrodo nė neskaitomi svarbiausi — kupole@online.lt (vadovo) adresu siųsti laiškai.

Atsiliepimai

Tai Dalios Lovčikaitės – Čepulienės kūrybinis darbas. Dalia taip pat buvusi (manau save tokia laiko ir dabar) kupolietė.