You are here

Laimėjimai

2003 metų kovo 1 dieną Domeikavos „Serbentėlė“ buvo apdovanota „Aukso paukšte“, kaip geriausias Lietuvos vaikų ansamblis.

mūsų „Aukso paukštė“

„Mes, folklorininkų bendruomenė, labai džiaugiamės geriausiais vaikų folkloro ansambliais, nes jų Lietuvoje nėra daug, ypač tokių, kurių vadovai tolygiai skirtų dėmesio liaudies dainai, šokiui, žaidimui ir instrumentiniam muzikavimui. Tokį visavertį, klasikinį vaikų folkloro ansamblį „Serbentėlė“ iš Kauno r., Domeikavos, geriausiu 2002m. Lietuvos vaikų folkloro ansambliu išrinko nominacijų skyrimo komisija.

Ansamblis nuo 1997 metų gyvuoja Kauno rajono Domeikavos vidurinėje mokykloje. Džiugu, kad šio ansamblio prasmingumą suvokia mokyklos vadovybė. Iš pradžių tai buvo vienos klasės auklėtinių ansamblis, o dabar jame jau per 100 dalyvių — septinta dalis mokyklos moksleivių. Tai akivaizdus įrodymas, kad folkloro ansamblyje vaikams dalyvauti įdomu.

Aukso paukštės koncertas Vilniaus rotušėje 2003m.

Tikimės, kad „Aukso paukštė“, kaip toje pasakoje, suteiks „Serbentėlės“ vaikams laimės ir dar didesnį norą dainuoti, šokti ir domėtis liaudies kūryba, o Daivai Bradauskienei lems kūrybinę sėkmę.“

Jūratė Šemetaitė