You are here

Aš - Vaidas

Taigi, aš — Vaidas.

Vaidas Oberauskas

Esu kilęs iš Žemaitijos (jeigu taip galima pasakyt). Gimiau Šilutės raj. (dabar Pagėgių sav.) Lumpėnų kaime, šalia seno legendomis apipinto Rambyno kalno, prie Nemuno kilpos. Ten praėjo visos mano vaikystės dienos, kol išvykau į Kauną studijuoti LVA. Į akademiją įstojau 1994 m., na o „Kupolėje“ veiklą pradėjau 1996 m. prieš Jonines, būdamas antrame kurse. Iš karto teko sudalyvauti pirmame koncerte, kuris vyko akademijoje ir buvo skirtas Dr. L. Kriaučeliūno smulkių gyvūnų klinikos atidarymui.

Pirmasis koncertas 1996 vasary

Po to — Joninės. Lijo. Kol nuo Kaišiadorių geležinkelio stoties atkeliavome į vietą buvome visai šlapi. Mus išgelbėjo daržinė, kurioje galėjome pradžiūti, sušilti, pasistiprinti. Vėliau nustojus lyti, pasiruošėme šventei. Per šias Jonines buvau vadovo pakrikštytas.

Krikštas Kupolėje per 1996 jonines

Taigi, po šio įvykio tapau tikru kupoliečiu.

Mano pomėgiai… Patinka saulė, vanduo, sniegas, gamta… Mėgstu šokti, slidinėti, plaukioti, nardyti… Vaikystėje — knygos, dviratis, žaidimas su degtukais!!!

Vasara baidarėje Rūmai iš degtukų

Atsiliepimai

Vaidai tu labai geras zmogus, nuosirdus ir draugiskas. Sekmes darbe ir Kupoleje

Pagaliau atsiliepei, o Rambynas tikrai puikus kalnas, ypač, kai į jį lipi nuo Nemuno pusės.

Tikrai, Žemaitija vadinti niekaip neseka. Apskritai Nemuno žemupys seniau niekada nepriklausė Lietuvos valstybei, nors nuo seno ten buvo baltų žemė Skalva. Pietuose ji siekėsi su Nadruva, už jos Rytuose — Juodva, Vakaruose (pusiasalyje tarp Aistmarių ir Kuršmarių) — Semba, Šiaurės Vakaruose — Kurša, Šiaurės Rytuose — Karšuva. Net po Žalgirio mūšio Skalva liko Lenkijos globojamai Prūsijos kunigaikštijai (mainais į Lietuvai atitekusią Žemaitiją, Livoniją ir Lietuvos globon — Kuršo kunigaikštiją). Vėliau Skalva visada priklausė Vokietijos Rytų Prūsijai, iki pat nebyliu I pasaulinį karą pralaimėjusios Vokietijos pritarimu Lietuvai jėga iš Antantės prancūzų atėmus Mėmelio kraštą su buvusia šiaurine Skalva.

Tai bent rūmai. Gražu.