You are here

Įvykiai

Numatomi koncertai, sueigos, žygiai, buvusių renginių aprašymai, WWW svetainės pertvarkymai.

www.kupolefolk.lt

Folkloro ansamblis „Kupolė“ (acociacija 303280795) internetinę buveinę įsikūrė kitoje vietoje — www.kupolefolk.lt. O čia dabar liko tik „Serbentėlės“ svetainė, taip pat abiejų ansamblių metraščiai, asmeninės svetainės, leidinių ir dailės kūrinių parodos, dainų ir šokių grotuvas (garso ir vaizdo įrašai).

Sąvadas: 

Ką pasakoja langinės. O ką „Kupolė“?

Balandžio 30 dieną 15 valandą „Samylų senoliai“ kviečia „Kupolę“, „Sedulą“ ir kitus draugus į vakaronę Kauno r. Samylų kultūros rūmuose ilgamečio „Kupolės“ vadovo, tautodailininko dr. Antano Bernatonio parodos „Ką paskoja langinės“ atidarymo proga.

Kupolė Samyluose

 

2022-ieji — Baltojo žirgo metai

Dangaus pranašas (aidininkas, angelas, girdys) ant balto žirgo galgi atneš šviesos permainų žinią 2022-aisiais metais.

Aidininkas

„Kupolės“ 35 metų sukakties iškilmės

 

 

Susitikime

balandžio 28 dieną

16 valandą,

nes mes jau 35 metai kartu!

„Bajorų sodyboje“

Kauno raj. Ringaudų sav. Čebeliškiuose.

Sąvadas: 

Drauge minėkime Valstybės šimtmetį

Šį kartą leisiu sau būti labai asmeniška, nes man mano Tėvynė ne tik šalis, kurioje gyvenu. Gimiau ir augau jau laisvoje Lietuvoje. Ir dėl to labai džiaugiuosi, turbūt džiaugiasi ir tie, kurie prieš šimtmetį pradėjo rašyti mūsų šalies, tik jau kaip laisvos ir nepriklausomos valstybės, istoriją.

Sąvadas: 

Šventė Raudondvaryje

Rugsėjo 24 dieną, sekmadienį, parkelyje prie Raudondvario kultūros centro, vyko jau ketvirtosios etnokultūrinės vyrų varžytuvės. Renginio vedėjas buvo mūsų šaunusis kolektyvo šnekorius Antanas Laurinkevičius. Šventei gerą nuotaiką garantavo „Čir vir vyrai“, taip pat dalyvavo folkloro ansambliai: „Varangė“, „Kupolė“, „Liktužė“, „Linago“, „Piliarožė“.

Kaip ir ankstesniais metais vyrai varžėsi dainuodami ir „šposaudami“, tačiau pagrindinės varžytuvės vyko žaidžiant etnografinį žaidimą „Kyla“. Po nuožmios kovos nugalėtojais tapo „Kupolės“ vyrų komanda.

Sąvadas: 

Sveikiname

2016 12 15 d. Kultūros ministerijoje nusipelniusiems menininkams, kultūros darbuotojams, etninės kultūros puoselėtojams įteiktos 2016 m. Kultūros ministerijos premijos. Už tradicinės kultūros puoselėjimą ir skleidimą premija skirta taip pat ir „Kupolės“ įkūrėjui, ilgamečiam, buvusiam jos vadovui Antanui Algirdui Bernatoniui.

Kultūros ministerijos premija 2016 m.

Sąvadas: 

Kvietimas

Sveiki,
Ar jau teko išvysti tautodailininko Antano Bernatonio tapybos parodą „Ką pasakoja senos langinės“? Kviečiame visus, balandžio 13 dieną, 18 val. į Kauno tautinės kultūros centrą (A.Jakšto g. 18), kuriame vyks šios parodos pristatymas. Pristatyme dalyvaus ir neatsiejamas nuo pačio parodos autoriaus – folkloro ansamblis “Kupolė”. Parodą rasite palypėję į antrą aukštą. Iki pasimatymo.

Sąvadas: 

Dėkavonė

Baigiasi 2015-ieji metai, užversdami dar vieną gyvenimo lapą. „Kupolė“ džiaugiasi turėdama didelį būrį gerbėjų ir rėmėjų. Ačiū tiems, kurie skyrėte 2% pajamų mokesčio mūsų fondui ir tikimės, nepamiršite mūsų ir ateityje.

Primenu, anketoje rašyti: asociacija folkloro ansamblis „Kupolė“ Kodas 303280795.

Mielieji, nors už lango apniukęs dangus ir dargana, neįsileiskime liūdesio į širdis. Gyvenkime čia ir dabar, branginkime ir džiaukimės kiekviena akimirka, nes gyvenimas toks trapus ir nenuspėjamas.

Sąvadas: 

Kardo rinktinės 70-mečiui

Lapkričio 14 d. dalyvavome pėsčiųjų žygyje „Kardo rinktinės partizanų takais“, skirtame 70-osioms Kardo rinktinės įkūrimo metinėms paminėti. „Sudie motule“ dainavome Grūšlaukės ir Vaineikių miškų apsuptyje esančiame Didžiųjų Žalimų kaime, partizanų ryšininko Prano Drungilo „Tarzano“ sodyboje (šiuo metu sodyboje gyvena jo duktė Bronislava Jucienė).

Sąvadas: 

Pūsk, vėjuži!

Šeštadienį Juodkrantėje ties Raganų kalnu vykęs folkloro festivalis „Pūsk, vėjuži!“ sutraukė dainininkus ir muzikantus iš visų Lietuvos etnografinių regionų. Prie Liudviko Rėzos paminklo, atidarant tradicinį festivalį pirmiausia nusilenkta šiam iš Kuršių nerijos smėlynų kilusiam švietėjui — prisimintas prieš 190 metų išleistas jo veikalas „Lietuvių liaudies dainos“.

Sąvadas: 

Padėka

„Kupolė“ dėkoja visiems visiems, kurie skyrėte 2% pajamų mokesčio mūsų fondui. Tikimės, kad kitais metais Jūsų ratas dar prasiplės. Džiaugiamės turėdami didelį būrį savo gerbėjų ir remėjų.

Primenu, anketoje rašyti: asociacija folkloro ansamblis ,,Kupolė’‘. Kodas 303280795.

Tegu visiems ir visada šioje Žemėje užtenka laiko mylėti, svajoti ir džiaugtis. Tegu užtenka laiko Sau. Tegu užtenka laiko apkabinti tuos, kuriuos džiaugies sutikęs. Užrašyti atviruką tiems, kurie švenčia.

Mielieji, dar kartą AČIŪ.

Sąvadas: 

Puslapiai