You are here

Aš - Sigita

Esu Sigita. Kilimo nuo Kaltanėnų, Švenčionių rajono. Užaugau ant Žeimenos kranto, laksčiau ir nepagavau daugybės drugelių. Gimtieji kraštai vilioja namo savo žalumu ir pievų geltoniu, pasipuošiančiu pavasarį pražydus pienėms, todėl save dalinu į dvi dalis: viena renkasi grįžimą namo, kita — veiklą su Kupole. Taip ir gyvenu tarp dviejų pasaulių veiklos. Kai reikia koncertuoti namie — lekiu namo, kai koncertas su Kupole — namai palaukia. Be visos muzikinės veiklos dar yra rankdarbiai: nėrimas, siuvinėjimas (kryželiu ir įprastai).

Siga

PrisegtukasDydis
Sigapaulius.jpg17.76 KB

Atsiliepimai

Jau tų mano vaikų kuklumas—begalinis.Sigita užmiršo pasakyti,kad studijuoja LVA ir kad jau baigia antrą kursą.Nepasigyrė,kad ir jos mama ir jos tėtis buvo aktyvūs kupoliečiai iki pat studijų pabaigos.Nieko nepasakei apie puikią Tavo šeimą,globojusią mus ekspedicijų Kaltanėnuose metu.Nutylėjai apie Mamos iškeptą nuostabų šimtalapį kurį ryte surijome per Tavo gimtadienį.Atsiverk. Tam ir yra Dienoraštis.

Tu tiesiog nesupranti kaip į akį man krenti.
O kaip reiks išsikrapštyti, gal gali man atsakyti?
Išeitį aš pats radau- tamsius akinius pirkau.
Viską aš tamsiau regėsiu ir Tavęs nepastebėsiu.( g.m.)

Tiesiog nuostabu. Aš didžiuojuosi Tavimi. Džiaugiuosi, kad Tau sekasi, kad radai save. Linkiu tau nuostabių koncertų, skambių dainų, mielų širdžiai draugų. Tu nuostabi, šauni, nepakartojama Rakštele. Tavęs visur pilna, visiems Tavęs užtenka. Dek, tik neperdek. Sėkmes Tau.

Ir vėl džiaugiausi Tavimi ,,Gero ūpo” laidoje. Ačiū, kad Tu esi šioj žemėj.

Esi pavyzdys jaunimui, kaip galima gerai mokytis, gražiai linksmintis ir prasmingai leisti laisvalaikį, darant įvairius rankdarbius.