You are here

kalba drožėjas-muzikantas

Esu danielius, žmonės kartais vadina daktarėliu. Gyvenu Didvyrių kaime, šalia raudondvario, netoli Nevėžio. Jau 9 metus mokausi LVA ir niekaip negaliu dorai išsimokslinti. Tiek pat laiko dainuoju Kupoleje ir labai patinka.

Esu ne tik kupolės narys, bet ir tėtis bei vyras (žinoma ir sūnus). Turiu nuostabę, linksmą, mylinčią ir mylimą žmonlę Jolantą, bei rimtą, kaip aš dukrą — Gabiją. Kita meninė veikla: baigiau pas liaudies meistrą Dudaitį drožimo studiją (4m), tačiau šiuo metu stinga laiko šiuos įgūdžius tobulinti.

Padedu tėvui ūkininkauti, esu atsakingas už karvių ir prieauglio sveikatingumą bei ženklinimą. Dirbu LVA stambių gyvulių klinikose, pagrindinė veiklos sritis — galvijų vidaus ligos, akušerinė chirurgija (cezario pjūviai karvėms). Pagrindinis šio mano amato mokytojas buvo ir yra kaip tik mūsų vadovas A. Bernatonis.

Atsiliepimai

Brangusis galėjai daugiau apie save papasakoti :)

Danieliau—dailininke—drožėjau—daktare,mes visi tave mylime ir žinome Tavo kuklumą.Tai puiku.Bet vistiek galėtum daugiau apie save pasakyti.Jau bent mano išvarintas Tavo specialybes.O jei dar nuotraukėlę kokią inmestai—būtų visai puiku.Nekantriai laukiam.

Sveikas…na va dabar jau panašu į prisistatymą….šaunuolis tėveli… :)

Daiva Č.

ESU DANIELIUS DIDVYRIŲ KRAŠTO,
PRIE PAT NEVĖŽIO GYVENU.
NORS GAMTĄ MĖGSTU-RAGAI NEAUGA,
BET MIŠKAS- SKAMBA NUO DAINŲ.(mg)

Man regis, už ragus galėsi sprigtą Gintukui duoti…

Tavo ausys kaip imtuvai, o rankytės kaip drožtuvai
Balsas tavo gelažinis ir vyrukas tu auksinis.
Tu nepaprastas raguotis -tu šaunus kaip reta,
Jei nulaužys “kas” ragus -nevyniok į vatą.
Tu papuošalas gamtos ir didvyrių žemės
Tau tauta dainas dainuos ,jauni ir pasenę.(mg)