You are here

Tvarkaraštis

Numatomų renginių kalendorius (Įvykiai > Tvarkaraštis)

Vasaros renginiai

Gegužė
27d. šv. Mišios Kietaviškių bažnyčioje. 12val.

Birželis
2d. Tarptautinis folkloro festivalis Kauna – ,, Atataria lamzdžiai “. Prie Kauno pilies 19.15val.
9d. Raudondvario pilyje – Dainų šventė. Visa diena, įėjimas – laisvas.
14d. Juodo kaspino dienai skirtos šv. Mišios Elektrėnų bažnyčioje, 19val.
22 – 24d. tarptautinis folkloro festivalis Nidoje ,, Tek saulužė ant maračių “.

Sąvadas: 

Kovo 11-osios paminėjimas

Šiemet sukanka 28-eri metai nuo dienos, kada vieningai paskelbėme pasauliui, jog esame nepriklausomi ir savo ateitį kursime patys. Tačiau ne datos svarbiausios, viso labo tai tik skaičiai. Žinoma reikalingi skaičiai. Bet šios dienos reikšmės nesuskaičiuotume jokiais skaičiais. Kiekvienam ji reiškia skirtingai, tačiau tikiuosi, jog iš tiesų kažką reiškia. Drauge sutikime šią dieną Vilkijoje, A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejuje, 16 val. kartu su folkloro ansambliu "Kupole".
Sąvadas: 

„Kupolės“ pasirodymai gruodį

Sąvadas: 

Ateikite pabūti kartu

Ruduo jau drąsiai sukasi kiemuose ir jau ima kutenti nosis šalčiu, o juk visuomet atvėsus orams smagu rasti, kas sušildytų. Mes tikimės, kad nuoširdi lietuviška daina ar giesmė sušildys ir paliks širdy nors mažytį gabalėlį džiugesio. Tad kviečiame spalio 4 d. (trečiadienį) 18.30 val. į Kauno kultūros centrą „Tautos namai“, kur vyks folkloro vakaras su ansambliais „Kupolė“ (vadovė Daiva Bradauskienė), „Gadula“, sutartinių giedotojų grupe „Sasutalas“ (vadovas Andrius Morkūnas). Iki susitikimo!

Sąvadas: 

Pūsk, vėjuži!

2017 m. rugpjūčio 26 šeštadienį Neringos Juodkrantėje Lietuvos sveikatos mokslų folkloro „Kupolė“, pasipuošusi tautiniais rūbais, nuo 13 val. dainuos „Ko neužpustė laiko vėjai“, nuo 19:30 šoks vakaronėje „Šok, broluži!“ marių pakrantėje Raganų pakalnėje X-oje šventėje „Pūsk, vėjuži!“.

Kupolė Neringoje 2017
Sąvadas: 

Giesmės Rokiškyje — rugpjūčio 15 d.

2017 m. atlaiduose Rokiškyje, Šv. Mato bažnyčioje 10 val. mišiose ir po jų giedos Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ansamblis „Kupolė“, vadovaujama Daivos Bradauskienės. Be to, įvyks „Kupolės“ įkūrėjo ir ilgamečio vadovo doc. Antano Bernatonio puošybos langinių parodos uždarymo iškilmės.

Sąvadas: 

2017 metų balandžio mėnesio pasirodymai

Balandžio 21 d. – kartu su folkloro ansambliu „Viešia“ švęsime Atvelykį.
Balandžio 22 d. – sveikinsime folkloro ansamblį „Diemedis“, kuris šiemet švenčia savo veiklos 20 – metį.

Sąvadas: 

2017 metų vasario mėnesio pasirodymai

Daug kas savaip galėtų įvardinti kas jam yra laisvė. Kalbant apie mūsų kaip tautos laisvę, ko gero svarbiausia mūsų bendrystė, tad būkime kartu.

Sąvadas: 

„Kupolės“ pasirodymai lapkričio – gruodžio mėnesiais

Nors lapkritis atrodo vienas liūdniausių mėnesių, nevertėtų jo dėl to nemylėt. Jis kaip ir visi kiti atsineša kažką savo. Lapkričio mėnuo mums tarsi pataria stabtelėti, tyliai pasimelsti už tuos, kurie nebe su mumis, toje tylioje maldoje surasti žodžius dar neištartus ir nepadovanotus. Tad stabtelėkime padėkoti vieni kitiems, kad esam kartu, kol esam.

Sąvadas: 

2016 m. Spalio mėnesio pasirodymai

Sąvadas: 

Puslapiai

Subscribe to RSS - Tvarkaraštis