You are here

Užgavėnių kaukės

Ne už kalnų ir Užgavėnės, todėl stokojantiems patirties ir išmonės, manau pravers mano patarimas, kaip lengvai ir greitai pasidaryti Užgavėnių kaukes.

Tam tinka baldų pokavimo kartonas. Jo dažnai galima rasti prie daugiabučių namų laiptinių. Jis yra lankstus, lengvai formuojamas. Iš jo padarytos kaukės yra lengvos, patogios. nespaudžia veido. Kaukės papuošimui panaudokite senų striukių, batų kailius, vilnonių šalikų, megztinių siūlus,linų pakulas ir kt. Kūrybinės sekmės!

Žemiau matote iš tokio kartono mano padarytas ožių ir velnio kaukes.

kaukės vidinė pusė

Atsiliepimai

Kokie klijai geriausiai tinka kaukių darymui?

Kaukių darymui geriausia tinka universalūs klijai, aš naudoju lipalą.

Dėl lipalo man Andrius M. patarė: Skamba visai neblogai, jei neketinama tos kaukės ant veido dėti. Pabuvus porą valandų, nuo lipalo žiauri alergija prasideda (gal ir ne visiems). Mes mokykloje vaikams klijus iš krakmolo verdam – jokių alergijų ir 100% ekologijos (jei krakmolas genetiškai nemodifikuotas). Albinas

Gerb. Albinai, labai smagu, kad užsukate į mūsų svetainę ir pasidalijate savo nuomone. Įdealu, jei jūs patys ruošiate vaikams klijus iš krakmolo, dar galima ir iš miltų pagaminti ekologiškus klijus. Aš noriu pasakyti, kad vidinės kaukės pusės nereikia niekuo tepti. Lipalas tepamas ant kartono (kaukės) viršutinės pusės, jei nori priklijuoti antakius, barzdą, ausis, ragus, nosį ir t.t. Aš ir kiti žmonės- su mano kaukėmis išbūname vos ne visą dieną- ir jokios alergijos.

Kaip gaminti kaukes? Gal kas nors gali parasyt nes maciau per laida bet kaip daryt tai tiksliai nezinau.
Jei kasnors galit tai parasykit i el. pasta mmigilgigil@one.lt

ismokik pasidariti kaukes

Visus prašau gerbti lietuvių kalbą ir mūsų svetainę ir rašyti lietuviškomis raidėmis.

Yra daug kaukių ruošimo būdų, visų ir neaprašysiu. Pirmiausia nuspręsk kokiu personažu nori būti: velniu, ožiu, meška, ubagu, ragana ar kt. Susirask kartono dėžę ir papuošimo medžiagas. Jei kartonas storas ir kietas, atplėšk vieną dėžės šoną ir gerai su vandeniu sušlapink. Palaikyk, kol kartonas išsisluoksniuos, išdžiovink ir pagal veidą iškirpk kaukę. Kaukėje iškirpk skyles akims, nosiai, burnai. Ant nosies skylės priklijuok ar prisiūk kartono gabalą (pažiūrėk nuotraukoje), o toliau puošk pagal savo išmonę ir turimas medžiagas.