You are here

Džiaugiuosi

Apmąstydama praėjusius metus, džiaugiuosi, kiek daug sužinojau ir išmokau. Už tai esu dėkinga Vadovui ir „Kupolės“ svetainės įkūrėjui Vladui. Kad galėčiau rašyti „Kupolės“ svetainėje savo dienoraštį, nusipirkau net foto aparatą ir kompiuterį, ko visai negalvojau daryti.

Tik per tą nežinojimą ir nemokėjimą, spėjau ir iškados pridaryti. Kadangi pati dar nemoku, Vladas buvo labai gražiai įkėlęs mano derliaus nuotraukas, tuo labai džiaugiausi. Tik vieną dieną žado netekau, net širdį nudiegė, kai netyčia derliaus neliko. Dienoraščio rašymas skatina mane mokytis kompiuterio gudrybių ir tai man įdomu.

Mielieji, tegu Nauji Metai jums visiems neša gėrį ir meilę, džiaugsmą ir sveikatą, sėkmę ir laimę. Būkite sveiki, būkite laimingi.

Atsiliepimai

Smagu, kad Kupolė.lt paskatino įsigyti asmeninį kompiuterį — jis praturtins gyvenimą, atvers naujas pažinimo ir veiklos ežias. Prijungtas prie interneto, kompas tampa langu į visą pasaulį.

Iškada gal nedidelė, jei derliaus nuotraukos dingo tik internete. Jei dar turit, kraukit iš naujo — mėginsim susidoroti. Gaila tokios gražios ir šmaikščios parodėlės.

Širdingai dėkoju už pagalbą ir kantrybę. Smagu girdėti, kad labai neužsirūstinot už padarytą iškadą. Aš jau galvojau nuostolius atlyginti iš naujo derliaus, bet jei žadat padėti, tai pasistengsiu ir greičiau.