You are here

Svetainė po atviru dangumi

Į šitą svetainę užsuka visi kas myli gamtą, kas nori paklausyti miško ošimo, paukštelių čiulbesio, genio kalimo, kėkštų triukšmavimo… Čia yra unikalus gamtos kampelis, su nepakartojamu kraštovaizdžiu.

Labai džiaugiuosi, kad šį kampelį savo iniciatyva be jokio atlygio gražina du žmonės, tai yra Steponas ir Romas. Pridarė begalę suolų, stalų, paukšteliams — inkilų, lesyklų. Norintys pasportuoti čia ras lygiagretes, vaikai — supynes. Radę įdomesnį kelmą ar nudžiūvusį medį veža ant dviračių iš kito miško galo, o kas iš jų gimsta, matote žemiau. Svetainę ir šaltinius Steponas prižiūri kasdien.

Šitoje svetainėje galima švęsti „Kupolės“ gimtadienį, Jonines, N. Metus… Mielieji, kviečiu visus užsukti į šitą svetainę, o rasite ją Kleboniškio miško parke.

Panorama iš viršaus
Neribota išmonė Jadvyga nendryne Šaltinis
Pokyliams Svetainė Gyvatė Šulinys Briedis Romas ir Steponas

Atsiliepimai

Neįtikėtina, kad dar tokių žmonių yra. Apie juos reikia kuo daugiau rašyti, kalbėti, rodyti. Tegu sužino, pamato kaimynai, draugai. pažįstami. Gerai, kad ir jų nuotrauką įdėjai. Dabar dauguma moka tik šiukšlinti ir viską laužyti. Džiaugiuosi kartu su jumis, kad turite tokią svetainę.