You are here

„Kupolės“ jubiliejus

Sveiki „kupoliukai“. 2008 metų gegužės 10 dieną švęsime 25-ąsias mūsų ansamblio metines. Ketvirtis amžiaus yra didelė šventė, todėl dainuosim, šoksim, grosim ir džiaugsimės senų bičiulių draugija mažiausiai 25 valandas. „Kupolės“ koncertas vyks Lietuvos veterinarijos akademijos Aktų salėje, po koncerto vyksime į Raudondvarį, pono Vegio sodybą, kur linksmybės tęsis toliau.

Prašome visus „kupoliečius“ šio straipsnio komentaruose parašyti patvirtinimą, kad atvyks, ir savo telefono numerį, bei elektroninį paštą. Nekantriai laukiame, iki pasidainavimo!

Kupolė jonkelių festivalyje

Sąvadas: 

Atsiliepimai

:))) Labai patiko,neraliai.Labai dziaugiuosi kad nuvaziavau, kad vel pamaciau tuos gerus grazius zmones,kurie dainuoja ir dar ilgai dainuos:)))))
Labai visi nuosirdus,dvasingi ,netusti zmones.Gera buvo pabendrauti,prisiminti,pasokti,padainuoti.Viskas atrodo lyg vakar buvo,visi tokie patys,mazai tepasikeite,vienzodziu
linksmeiji kupoliukai. Abi sias dienas jauciausi be galo laiminga su jumis,pasikroviau geru emociju :))))
Visiems linkiu dideles sekmes,sveikatos,geru draugu,linksmu dainu…o VADOVUI labiausiai.SEKMES JUMS VISIEMS BRANGIEJI….visus buciuoju, aciu jum kad tokie esat.Iki kito karto – 30 -ojo jubileijaus :))))))))) Ramune su dukra Jovita nuo Zarasu.

Puslapiai